Gadżety grawerowane


Drukarka

Do produkcji gadżetów używamy nowej maszyny na której możemy drukować detale o wysokości do 15 cm np. skrzynki na wino, kalendarze książkowe. Drukujemy również na specjalnie przygotowanym podkładzie drewnianym który później wycinamy laserem. Może służyć jako wizytówka.

Laserem CO2 wycinamy i grawerujemy w:

Filcu

Korku

Pleksi

Sklejce

Folii

Sklejce

Długopisach

Kubkach ceramicznych

Brelokach

Można też drukować na:

Korku

Filcu

Plastiku

Zapalniczkach

I wiele innych.


Wybrane realizacje:

Poznaj nasze starannie wykonane gadżety grawerowane, które dają możliwość stworzenia spersonalizowanych akcesoriów reklamowych, wizytówek, prezentów. Profesjonalnie opracowane produkty z grawerunkiem przyciągają wzrok i mogą być praktycznym dodatkiem dla każdego. Sprawdź, jakie możliwości dają, jak powstają i po które z nich warto sięgnąć.

Eleganckie gadżety grawerowane: trwałość i estetyka

Grawerunek w odróżnieniu od typowego nadruku reklamowego cechuje wysoka trwałość i świetny wygląd. Ważne jest jednak jego staranne i precyzyjne opracowanie, co uzyskasz, korzystając z oferty firmy Bartes. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór gadżetów grawerowanych wykonanych zgodnie z indywidualnym projektem, uwzględniający wybrany nośnik. Grawer może obejmować zarówno loga czy grafiki, jak i napisy, hasła reklamowe, motta. Dzięki grawerowanym gadżetom zyskasz cenne medium dla reklamy swojej firmy czy akcji promocyjnej.

Jak wykonywane są gadżety grawerowane?

Tworzenie grawerunku na powierzchni gadżetów różnego typu odbywa się z użyciem profesjonalnego sprzętu. Są to specjalne precyzyjne urządzenia korzystające z lasera CO2, pozwalające na grawerowanie w materiałach o różnej strukturze. Realizujemy w ten sposób nie tylko typowe metalowe gadżety grawerowane, ale także grawer na powierzchni z filcu, korka, pleksi, sklejki czy innych materiałów. Oprócz grawerunku możliwy jest także nadruk na gadżetach z wybranych materiałów. Każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny, z należytą starannością. Wykonujemy także grawerunek na specjalnym drewnianym podkładzie, następnie precyzyjnie wycinanym laserem do wybranego kształtu.

Które gadżety grawerowane warto wybrać?

Dzięki szerokim możliwościom sprzętu, jakim dysponujemy, także wybór gadżetów z grawerunkiem jest bogaty. Możesz dopasować je do specyfiki działań, w których planujesz ich wykorzystanie. Szukasz najlepszych rozwiązań dla siebie lub swojej firmy czy instytucji? Sprawdź naszą pełną ofertę grawerowanych gadżetów lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy do składania zamówień!

Różnorodne gadżety grawerowane

Nasza oferta obejmuje wykonywanie grawerowanych breloków, długopisów oraz różnych innych gadżetów. Wykonujemy różnorodne produkty, które są w pełni dopasowane do potrzeb Klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć zarówno praktyczne akcesoria, jak i dekoracyjne elementy, świetnie sprawdzające się jako prezenty dla pracowników czy kontrahentów firmy. Można je też wykorzystywać do promocji własnej działalności gospodarczej lub ozdobienia biura. Różnorodne gadżety grawerowane to świetna inwestycja dla wszystkich przedsiębiorców chcących zadbać o wizerunek swojego biznesu.

Najważniejsze zalety wykonywanych przez nas gadżetów grawerowanych

Przedmioty, które wykonujemy dla naszych Klientów z zachowaniem najwyższej staranności i standardów, mają wiele atutów. Do najważniejszych zalet gadżetów grawerowanych można zaliczyć:

 • trwałość — grawerunki są wysoce odporne na ścieranie, a dodatkowo nie zmywają się ani nie blakną, dzięki czemu zachowują swój wygląd przez długi czas,
 • oryginalność — zaawansowane możliwości personalizacji sprawiają, że wykonywane przez nas przedmioty znacząco różnią się od swoich standardowych wersji,
 • estetyczną prezencję — wysoka jakość grawerunków sprawia, że prezentują się bardzo estetycznie.

Ponadto są one świetnym sposobem na upamiętnienie różnych wydarzeń — mogą być np. pamiątkami z firmowych jubileuszy.

Gadżety grawerowane na indywidualne zamówienie

Zadowolenie oraz satysfakcja Klientów to dla nas niezwykle istotne kwestie. Z tego powodu wszystkie gadżety grawerowane wykonujemy na indywidualne zamówienie, co pozwala na pełną personalizację i dostosowanie ich do potrzeb lub preferencji zamawiającej je osoby. Dzięki temu rozwiązaniu można uzyskać unikatowe przedmioty, które wyróżniają się spośród masowo produkowanych produktów, co przyczynia się do tego, że są one bardziej wartościowe w oczach odbiorców. Zapraszamy do zamówienia gadżetów grawerowanych oraz kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących szczegółów oferty!


 

BARTES
ul. Wołczyńska 46/48
60-167 Poznań
tel. +48 (61) 65-17-917
kom. +48  692 484 880
fax. +48 (61) 651-79-15
biuro@bartes.com.pl

GWARANCJA SZYBKIEJ WYCENY !

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości