Drukowanie tabliczek znamionowych na zamówienie

Jeśli potrzebujesz wyjątkowej tabliczki informacyjnej, warto wybrać taką, która będzie trwała i odporna na warunki atmosferyczne. W takim wypadku warto wybrać tabliczki znamionowe. Nasza firma zajmuje się drukowaniem tabliczek znamionowych dostosowanych do potrzeb Klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na tabliczki znamionowe?

Tabliczki znamionowe to trwałe i estetyczne rozwiązanie, które można wykorzystać zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Dzięki stosowanej przez nas metodzie, drukując tabliczki znamionowe, jesteśmy w stanie wykorzystać całą gamę kolorystyczną. Możemy stworzyć dla Ciebie tabliczkę o maksymalnych wymiarach 50 x 30 cm. Ponadto na życzenie Klienta zaokrąglamy narożniki tabliczki, robimy w tabliczkach otwory lub dodajemy warstwę klejącą z tyłu tabliczki.

Jak powstają nasze tabliczki znamionowe?

Dzięki najnowszej technologii gwarantujemy Klientom zadowolenie i wykonanie dokładnie takiego produktu, na jakim zależy Zamawiającym. Tabliczki te są wyjątkowo trwałe, a nadruki nie rozmazują się i nie blakną. Nadruki na tabliczkach znamionowych powstają na powierzchni blachy. Na początku tworzymy szkic. Za pomocą anodowania warstwa blachy staje się porowata. Na nią nakładane są specjalne tusze, a następnie blacha jest podgrzewana, by uzyskać gładką i trwałą powłokę. Dzięki takiemu drukowaniu tabliczek znamionowych, gotowe produkty są odporne na wszelkie środki chemiczne i warunki atmosferyczne. Nie rozmazują się i nie blakną z czasem.

Tabliczki znamionowe drukowane według wytycznych Klienta

Nasze tabliczki znamionowe z pewnością wyróżniają się kolorystyką. Możemy położyć na blachę różnokolorowe tusze. Dzięki temu Klienci uzyskują dokładnie taką kolorystykę gotowych tabliczek, jaką potrzebują. Mogą to być zarówno tabliczki informacyjne, jak i na przykłada tabliczki z logo firmy. W naszym portfolio znajdują się także tabliczki, które w formie linijek z logo stają się ciekawymi gadżetami reklamowymi. Zachęcamy do współpracy.