Znakowanie stali

Do znakowania laserowego stali używamy dwóch znakowarek amerykańskiej firmy RMI. Za pomocą znakowarki możemy grawerować w takich materiałach jak: stal nierdzewna, stal kwasowa, miedź, mosiądz, aluminium, tytan, nikiel, chrom, złoto, srebro.
 Urządzenie wyróżnia się precyzyjnym i głębokim grawerem wyczuwalnym pod palcami. Wykonany grawer jest odporny na ścieranie i na trudne warunki atmosferyczne. Maksymalne pole robocze wynosi 250 x 250 mm. Możemy nanosić różne kody kreskowe i inne dane.

Znakowanie grawerowe stali

 Posiadamy również obracarkę, którą możemy grawerować po obwodzie takich przedmiotów jak: pierścienie, zawory, łożyska itp. Znakowarka pozwala nam opisać elementy maszyn, części, detale. Znakowarka służy do grawerowania znaków graficznych i logo na różnego rodzaju gadżetach: breloki, pamięć USB, długopisy, termosy, kubki, itp. Do znakowania stali używamy dwóch znakowarek amerykańskiej firmy RMI.

Laserem znakujemy kubki stalowe, termosy, skale, noże i inne.

Wykonane tak tabliczki służą jako:

  • tabliczki znamionowe,
  • tabliczki opisowe,
  • tabliczki firmowe, reklamowe.

Znakowanie stali — zalety

Oznaczanie różnych przedmiotów stalowych w wyniku procesu grawerowania to jedna z najtrwalszych i najlepszych metod nanoszenia napisów oraz grafik. Utworzone w ten sposób litery czy cyfry są odporne na ścieranie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie blakną i idealnie nadają się do znakowania maszyn przemysłowych zaopatrzonych w tabliczki znamionowe. Ponadto znakowanie stali może być wykorzystane przy tworzeniu estetycznych, eleganckich tablic biurowych czy reklamowych.

Jak przebiega proces znakowania stali?

W naszym parku maszynowym mamy wysokiej jakości obracarkę i znakowarki amerykańskie marki RMI. Wykorzystując prąd elektryczny o niewielkim stężeniu, wywołujemy na znakowanej powierzchni ze stali reakcję chemiczną, co prowadzi do pojawiania się na niej znaków. Utworzony w ten sposób napis nie daje się zmazać, nie blaknie i jest bardzo trwały. Co więcej — jest elegancki i świetnie spełnia swoje zadanie.

Trwałe znakowanie stali dla firm i Klientów indywidualnych

Dzięki nowoczesnej znakowarce możemy wykonać znakowanie na dowolnie wybranym stalowym przedmiocie. Oferujemy zarówno znakowanie stali na gadżetach czy przedmiotach codziennego użytku, jak i tabliczkach znamionowych czy reklamowych. Możemy wykonać dowolny napis albo grafikę złożoną z różnej wielkości liter oraz znaków. Współpracujemy z Klientami prywatnymi oraz firmami i przedsiębiorstwami. Wykonujemy zlecenia jednorazowe, a także seryjne.

Wybierz znakowanie stali od sprawdzonego wykonawcy

Jeżeli szukasz firmy zajmującej się profesjonalnym znakowaniem stali nierdzewnej, kwasowej, złota, srebra, miedzi, a także tytanu, chromu, niklu, aluminium lub mosiądzu, to jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy szybkie i terminowe usługi wykonywane na najlepszym sprzęcie — zrobione przez nas znakowanie jest trwałe, eleganckie, odporne na upływ czasu. Możemy zrobić je na dowolnym przedmiocie i pod dowolnym kątem.

Wybrane realizacje: