Tabliczki informacyjne na drzwi

Odpowiednie oznaczenie pomieszczeń w biurach, urzędach, przychodniach czy obiektach użyteczności publicznej jest ważne w sprawnej komunikacji. Pozwala w łatwy sposób poruszać się we wnętrzu i oszczędzić czas. Siedziby firm zlokalizowane w biurowcach zajmują często wiele pokoi o różnym przeznaczeniu. Każdy z nich może być odpowiednio oznaczony przez zastosowanie tabliczek informacyjnych na drzwi, które poinformują, że w środku znajduje się salka konferencyjna, dział kadr, pokój zarządu, serwerownia czy pomieszczenie socjalne. Dzięki starannemu wykonaniu i użyciu nowoczesnych technologii, jakie oferuje nasza firma, tabliczki służyć mogą latami.

Zastosowanie tabliczek informacyjnych na drzwi

Funkcjonalność tabliczek jest ich główną zaletą. Informują klientów czy pacjentów, co znajduje się w budynku i jak trafią do odpowiedniego gabinetu. W budynkach użytkowanych przez wiele podmiotów pozwalają na szybkie znalezienie tego właściwego. Tabliczki informacyjne na drzwi można stosować we wnętrzu budynku, aby w czytelny sposób oznaczyć pomieszczenia należące do różnych firm. Mogą również służyć do znakowania w obrębie jednego przedsiębiorstwa, składającego się z wielu działów. W ten sposób łatwo odnaleźć odpowiednie biuro. Tabliczki mają zastosowanie również na zewnątrz budynku, wskazując, co się w nim znajduje. Stosuje się je w szkołach, urzędach, muzeach, kinach, biurowcach, zakładach pracy i wielu innych obiektach.

Specjaliści od tabliczek informacyjnych na drzwi

Wycinaniem oraz grawerowaniem różnego rodzaju tabliczek informacyjnych na drzwi zajmujemy się już od ponad 15 lat. Nasz zakład mieści się w Poznaniu przy ulicy Wołczyńskiej, gdzie z łatwością dotrzeć można z Górczyna, Junikowa, Świerczewa, Osiedla Kwiatowego czy sąsiednich miejscowości, np. Plewisk, Skórzewa i Lubonia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia!

Solidne, wytrzymałe i eleganckie tabliczki informacyjne na drzwi

Składając zamówienie na tabliczki informacyjne na drzwi w naszej firmie, należy uwzględnić informacje kluczowe dla czasu realizacji oraz ceny wykonania usługi. To między innymi:

  • wymiary pojedynczej tabliczki,
  • materiał wykonania — może to być na przykład aluminium, stal lub laminat. Wybór zależy od przeznaczenia (zewnętrznego albo do zastosowania we wnętrzu budynku),
  • nakład — liczba wszystkich tabliczek w zamówieniu,
  • treść graweru — czy wszystkie sztuki mają mieć ten sam wzór, czy może każda inny (np. numeracja mieszkań lub gabinetów),
  • szczegółowość wzoru — większa ilość detali będzie naturalnie skutkowała większą czasochłonnością realizacji, a to z kolei przekłada się na cenę usługi.

Jak zamontować gotowe tabliczki informacyjne na drzwi?

Wykonane w naszym zakładzie grawerowane tabliczki informacyjne na drzwi — aluminiowe, stalowe albo z laminatu — zamontować można na dwa sposoby. Jednym z nich jest przykręcenie do drzwi przy użyciu wiertarko-wkrętarki i elementów mocujących, a drugim wykorzystanie uniwersalnego kleju montażowego. Rodzaj montażu uzależniony jest od warunków, przy czym przykręcenie rekomendujemy przede wszystkim w przypadku zastosowania zewnętrznego. Natomiast na klej warto zdecydować się wtedy, gdy z różnych powodów nie można ingerować w strukturę drzwi (np. trwająca gwarancja producenta skrzydła). Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia na tabliczki informacyjne na drzwi!

Tabliczki informacyjne na drzwi: jak wyglądają?

Na tabliczkach zewnętrznych umieszcza się np. nazwę i logo firmy, jej dane adresowe i kontaktowe oraz godziny pracy. W urzędach widnieją na nich dane osoby, która obsługuje dany dział wraz z jej stanowiskiem służbowym. Mogą również zawierać informacje na temat obowiązujących regulaminów czy instrukcji. Tabliczki informacyjne na drzwi wykonywane są z aluminium, stali albo laminatu. Dzięki nowoczesnej technologii nadruku, stosowanej przez naszą firmę, produkt jest odporny na ścieranie oraz działanie środków chemicznych. Przez użycie lasera możliwe jest grawerowanie stali, miedzi, mosiądzu, a także laminatu, skóry i drewna. Zastosowanie specjalnego plotera umożliwia wykonanie dowolnego kształtu. Połączenie nowoczesnej technologii z fachowym wykonaniem jest gwarancją otrzymania solidnego, wyjątkowego produktu. Zapraszamy!