FREZOWANIE I CIĘCIE MECHANICZNE


 

Jedną z usług, jakie oferujemy Klientom firmy Bartes, jest frezowanie i cięcie mechaniczne różnego rodzaju materiałów, głównie aluminium, stali nierdzewnej oraz innych metalach. Czynności te wykonujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnego, niezawodnego parku maszynkowego wyposażonego we frezarkę mechaniczną, która pozwala nam na precyzyjne wycinanie różnych kształtów, liter czy wzorów.

Na czym polega frezowanie?

Frezowanie aluminium i stali to procesy mechanicznego cięcia materiałów, które są szeroko stosowane w przemyśle ze względu na swoją precyzję, dokładność i wysoką jakość cięcia. Polegają one na obróbce skrawaniem danego materiału za pomocą specjalnych narzędzi zwanych frezami. Są bardzo precyzyjne i pozwalają uzyskać dokładne kształty - od prostych po skomplikowane - i rozmiary elementów. Frezowanie aluminium i stali jest szczególnie przydatne przy produkcji części maszyn, narzędzi i elementów technicznych.

Frezy do obróbki aluminium i stali różnią się od siebie rodzajem i kształtem, co pozwala na dopasowanie ich do konkretnych zastosowań i rodzaju obrabianego materiału. Są niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu zapewniają wysoką jakość i dokładność obróbki. W Bartes stosujemy wyłącznie najlepsze narzędzia i sprawdzoną frezarkę mechaniczną - co w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami naszych pracowników daje doskonałe efekty.

Profesjonalne frezowanie: Poznań

Jeśli poszukujesz doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów od obróbki aluminium lub stali, zapraszamy do skorzystania z naszych usług frezowania mechanicznego. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi. Specjalistyczną frezarką grawerujemy wszelkie detale w aluminium, stali nierdzewnej oraz innych metalach. Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami już dziś!

Kolejnym urządzeniem które zwiększyła park maszynowy  w naszej firmie jest frezarka mechaniczna.

Frezarką grawerujemy w aluminium, nierdzewce oraz innych metalach, wycinamy również detale w aluminium.

Wygrawerowana tabliczka posiada głęboki grawer w który możemy wpuścić farbę dla uzyskania lepszego efektu.

Pole robocze frezarki wynosi 25 x 40 cm.

Precyzyjne frezowanie: Poznań

Realizując zamówienia dla Klientów, zawsze działamy zgodnie z wytycznymi, które od nich utrzymujemy, a także korzystając z fachowej wiedzy i doświadczenia. Najważniejsze jest dla nas bowiem przygotowanie najwyższej jakości wyrobów wyróżniających się starannym wykonaniem oraz dbałością o najmniejsze detale. Frezowanie przeprowadzamy w zakładzie zlokalizowanym w Poznaniu, z którego gotowe komponenty wysyłamy do Klientów z całej Polski, jak również Europy.

Fachowe frezowanie stali, aluminium i innych materiałów

W Bartes oferujemy kompleksową usługę, jaką jest frezowanie aluminium, stali, a także innych materiałów. Dzięki zaawansowanemu technologicznie sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie przygotować każdą ilość elementów o świetnych parametrach wytrzymałościowych, określonej grubości i idealnie gładkiej powierzchni. W zależności od potrzeb Klientów oraz charakteru projektów tworzymy komponenty płaskie lub o danym kształcie z różnego rodzaju szczegółami, takimi jak rowki, kieszenie czy gwinty. Jeśli zatem chcesz powierzyć frezowanie stali specjalistom – skorzystaj z atrakcyjnej oferty naszej firmy z Poznania!

Korzyści płynące z obróbki metali metodą frezowania

Frezowanie stali, aluminium oraz innych materiałów oferuje szereg korzyści. Przede wszystkim umożliwia stworzenie komponentów zgodnie z wymaganiami technicznymi, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują elementy idealne pod względem wymiarów i geometrii. Przekłada się to finalnie na sukces przedsiębiorstw, jak również wzmocnienie ich pozycji na rynku, ponieważ pozwala firmom oferować produkty końcowe najwyższej jakości, o znakomitych walorach estetycznych. Dodatkowo frezowanie aluminium lub innego rodzaju tworzywa należy do metod elastycznych i wydajnych, dzięki czemu umożliwia terminowe oraz korzystne cenowo realizowanie projektów. Zainteresowanych usługą zapraszamy do współpracy!

Wybrane realizacje: