Tabliczki znamionowe


 

Do produkcji tabliczek znamionowych stosujemy najnowocześniejszą szwajcarską technologię kolorowego druku na aluminium. Technologia ta polega na wdrukowaniu specjalnych tuszy w anodowane aluminium i trwałą ochronę powierzchni.

Proces tworzenia tabliczek znamionowych

 Na powierzchni blachy dzięki procesowi anodowania powstaje bardzo cienka porowata warstwa. W porowatą warstwę aluminium zostają wprowadzone specjalne tusze. Następnie blachę poddajemy uszczelnianiu. Podczas uszczelniania (przebywanie blachy w wodzie o temp. 950 C) tusze są szczelnie zamykane w porach aluminium. Dzięki temu procesowi na powierzchni blachy powstaje bardzo twarda i gładka powłoka. Stosowanie tej technologii pozwala uzyskać tabliczki odporne na jakiekolwiek zarysowania oraz środki chemiczne.

opis2

 Główną różnicą między tabliczkami wytwarzanymi innymi metodami jest to, że nasza metoda pozwala nam na wykorzystanie całej gamy kolorów.
 Do samodzielnego umieszczania napisów i danych na tabliczce można użyć numeratorów. Dla poprawienia estetyki tabliczki możemy zaokrąglić narożniki, zrobić otwory lub dodać błonę klejącą.

Po zmianie drukarki posiadamy większy wymiar stół do druku. Maksymalny wymiar blachy wynosi 100 x 40 cm.

 


Wybrane realizacje:


 

BARTES
ul. Wołczyńska 46/48
60-167 Poznań
tel. +48 (61) 65-17-917
kom. +48  692 484 880
fax. +48 (61) 651-79-15
biuro@bartes.com.pl

GWARANCJA SZYBKIEJ WYCENY !

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości