Data plates

Do produkcji tabliczek znamionowych stosujemy najnowocześniejszą szwajcarską technologię kolorowego druku na aluminium. Technologia ta polega na wdrukowaniu specjalnych tuszy w anodowane aluminium i trwałą ochronę powierzchni.
 
 Na powierzchni blachy dzięki procesowi anodowania powstaje bardzo cienka porowata warstwa. W porowatą warstwę aluminium zostają wprowadzone specjalne tusze. Następnie blachę poddajemy uszczelnianiu. Podczas uszczelniania (przebywanie blachy w wodzie o temp. 950 C) tusze są szczelnie zamykane w porach aluminium. Dzięki temu procesowi na powierzchni blachy powstaje bardzo twarda i gładka powłoka. Stosowanie tej technologii pozwala uzyskać tabliczki odporne na jakiekolwiek zarysowania oraz środki chemiczne.

opis2

 Główną różnicą między tabliczkami wytwarzanymi innymi metodami jest to, że nasza metoda pozwala nam na wykorzystanie całej gamy kolorów.
 Do samodzielnego umieszczania napisów i danych na tabliczce można użyć numeratorów. Dla poprawienia estetyki tabliczki możemy zaokrąglić narożniki, zrobić otwory lub dodać błonę klejącą.
 


Wybrane realizacje: