Grawerowane długopisy

Starannie przygotowane zgodnie z Twoim projektem grawerowane długopisy są jednym z elementów naszej oferty gadżetów. To solidnie wykonane eleganckie długopisy z grawerem, które mogą sprawdzić się w roli nośnika reklamy, logo, materiałów promocyjnych czy podziękowań. Sprawdź, jakie możliwości daje wybór długopisów grawerowanych z naszej oferty.

Precyzyjnie grawerowane długopisy - trwały i praktyczny gadżet

Jeżeli szukasz sprawdzonego, spersonalizowanego gadżetu, grawerowany długopis będzie doskonałym wyborem. Nasza oferta obejmuje tworzenie precyzyjnych grawerunków o wysokiej trwałości. Oznakowanie może stanowić napis, logo czy grafika. Długopisy grawerowane sprawdzą się jako firmowy czy instytucyjny gadżet. Cechuje go prosty i efektowny design, a także duża praktyczność. Eleganckie modele długopisów grawerowanych mogą być świetną formą prezentu dla klienta czy współpracownika.

Jak tworzony jest grawerunek?

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, jakim dysponuje nasza firma, mamy możliwość tworzenia trwałego znakowania na obudowie długopisów, a także wielu innych gadżetów. Znakowarki amerykańskiej firmy RMI umożliwiają grawerowanie za pomocą lasera w różnych materiałach, w tym także na powierzchni metalowych długopisów. Urządzenie pozwala na uzyskanie precyzyjnego oraz trwałego graweru, o wysokiej odporności na ścieranie. Każdy projekt może być tworzony indywidualnie, zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Które grawerowane długopisy warto wybrać?

Nasza oferta obejmuje wybór grawerowanych długopisów o sprawdzonej jakości. Ich kolorystykę czy model możesz dopasować do indywidualnych potrzeb danej akcji. Także sam motyw graficzny, napis czy logo są kwestią indywidualnego projektu, dostosowanego do maksymalnej powierzchni graweru. Sprawdź, jakie długopisy z grawerunkiem będą spełniać Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów i złożenia zamówienia.

Idealny pomysł na elegancki prezent — grawerowane długopisy od firmy Bartes

Nie od dziś wiadomo, że materiały piśmiennicze, np. pióra czy długopisy mogą być eleganckim upominkiem z okazji takich wydarzeń jak absolutorium, habilitacja, jubileusz nauczania czy awans w pracy. Estetyczny napis na pamiątkowym przedmiocie stanowi wyraz dobrego smaku i jest niezwykle trwały. W firmie Bartes możemy wykonać dla Ciebie dowolny grawerowany długopis, który z pewnością ucieszy obdarowaną osobę i będzie dla niej praktyczną pomocą w codziennym podpisywaniu dokumentów, nanoszeniu dedykacji czy tworzeniu kolejnych dzieł.

Eleganckie grawerowane długopisy według projektu Klienta

Jeżeli zależy Ci na zamówieniu większej liczby grawerowanych długopisów, które wyróżnią się formą lub treścią napisu, możesz dostarczyć nam własny projekt. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, w którym napisy tworzymy na amerykańskich znakowarkach RMI. Nie boimy się nawet bardzo nietypowych zleceń, a wykonane przez nas grawerunki odznaczają się wysoką trwałością oraz estetyką.

Dlaczego grawer to lepsze rozwiązanie niż nadruk?

Wykonany laserowo grawer jest trwalszy i bardziej estetyczny niż napis nadrukowany. Warto brać pod uwagę fakt, że miejsce naniesienia napisu czy logo jest na długopisie często i mocno eksploatowane. Pot, kurz, brud i tracie mogą powodować ścieranie liter. Tymczasem grawer laserowy jest trwały, nie blaknie i nie zmienia kształtu. Decydując się na zamówienie grawerowanego długopisu, masz pewność, że kupujesz produkt o wysokich walorach estetycznych.

Zamów grawerowany długopis dla pracowników, klientów lub gości

Szukasz praktycznego i eleganckiego upominku dla Twoich klientów, partnerów biznesowych lub gości? Postaw na grawerowany długopis, ktory będzie nie tylko piękną pamiątką, ale też użytecznym prezentem. Skontaktuj się z nami i skonsultuj Twój projekt z możliwością jego wykonania. Zapraszamy!