Identyfikatory grawerowane

Identyfikatory grawerowane to rozwiązanie wykorzystywane tam, gdzie wymagana jest praktyczność, czytelność i estetyka. Produkowane przez nas identyfikatory mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach oraz branżach.

Właściwości identyfikatorów grawerowanych

Grawerowanie jest w naszej firmie przeprowadzane z użyciem plotera laserowego CO2. Dzięki temu plakietki wykonane mogą być nie tylko z metalu, ale także drewna czy tworzywa sztucznego w najróżniejszych kształtach i kolorach. Precyzja lasera pozwala także na wygrawerowanie bardziej skomplikowanych kształtów, takich jak logo firmy. Niezaprzeczalną zaletą technologii jest nieusuwalność wygrawerowanej grafiki lub tekstu, dzięki czemu nie musisz obawiać się starcia liter z powierzchni identyfikatora na skutek intensywnego użytkowania.

Zastosowanie identyfikatorów grawerowanych

Identyfikatory z grawerem stosowanie mogą być w wielu branżach — wszędzie tam, gdzie w elegancki sposób przedstawić chcemy pracownika. Najpopularniejsze z nich to:

  • branża hotelarska,
  • branża gastronomiczna,
  • gabinety lekarskie,
  • banki,
  • punkty obsługi klienta (operatorzy komórkowi, dostawcy energii, biura podróży i wiele innych),
  • szpitale.

Dzięki identyfikatorom grawerowanym każdy pracownik przestaje być anonimowy, budując od początku więź z klientem lub pacjentem. Za sprawą tego rozwiązania posiadacz plakietki staje się w oczach drugiej osoby godny zaufania, a skrócony dystans często pozwala lepiej się dogadać.

Na co zwrócić uwagę, wybierając identyfikator?

Podczas poszukiwania oferty identyfikatorów grawerowanych warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, metodę grawerowania oraz doświadczenie firmy oferującej usługi. Zespół BARTES tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w produkcji rozmaitych oznaczeń wykonywanych na różnych materiałach za pomocą precyzyjnej i trwałej technologii laserowej. Pozwala to także na wycinanie kształtów, co dodatkowo wyróżnić może grawerowany identyfikator. Gwarantujemy bardzo szybką wycenę. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!