Tabliczki znamionowe z aluminium, z nadrukiem

Tabliczki aluminiowe z nadrukiem są rozwiązaniem niezwykle często stosowanym podczas oznaczania maszyn czy urządzeń w różnych gałęziach przemysłu. Trwałość pozwala na użytkowanie ich w różnych, nawet ciężkich warunkach, a nadruk wykonany z użyciem szwajcarskiej technologii zapewnia długotrwałą czytelność informacji zawartych na tabliczce.

Czym jest tabliczka znamionowa?

Tabliczki aluminiowe z nadrukiem są blaszkami trwale przymocowanymi do urządzenia, na których znaleźć można podstawowe informacje, takie jak:

  • marka,
  • model,
  • numer seryjny,
  • masa,
  • warunki pracy,
  • moc znamionowa (w przypadku urządzeń elektrycznych).

Zastosowanie tabliczek znamionowych z nadrukiem pozwala użytkownikowi zapoznać się z informacjami niezbędnymi do bezpiecznego i bezproblemowego użytkowania maszyny. Dzięki wysokiej trwałości używać ich można w niemal każdych warunkach.

Tabliczka aluminiowa z nadrukiem: właściwości

Produkowane przez nas tabliczki aluminiowe charakteryzują się niezwykle wysoką trwałością, ponieważ wykonywane są z anodowanego aluminium, w którego porowatą warstwę wprowadza się specjalne tusze. Dzięki uszczelnieniu blachy za pomocą moczenia jej w gorącej wodzie, tabliczki znamionowe zyskują odporność na zarysowania, a nawet środki chemiczne. Korzystając z usług firmy BARTES, nabyć można znamionowe tabliczki aluminiowe w dowolnych kolorach. Ułatwi to dobranie produktu dobrze widocznego na maszynach czy urządzeniach.

Na co zwrócić uwagę podczas kupna tabliczki znamionowej?

Podczas poszukiwania firmy oferującej wysokiej jakości tabliczki aluminiowe z nadrukiem, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie, stosowane metody oraz możliwości konfiguracji produktu. Firma BARTES od wielu lat jest liderem na rynku tabliczek znamionowych. Korzystamy z najnowszej szwajcarskiej technologii kolorowego druku, a oferowane przez nas tabliczki znamionowe mogą mieć wymiary nawet do 50x30 cm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!